IT SPECIALISTA/KA, IT ADMINISTRÁTOR(KA) Kladno, Praha

Hledáme prima kolegu nebo kolegyni, jež bude součástí našeho týmů IT techniků. Zabezpečujeme provoz všech klíčových IT systémů, infrastruktury a aplikací našich zákazníků a řešíme jejich požadavky. Co vám můžeme nabídnout:

  • velmi zajímavé ohodnocení na základě Vašich zkušeností,
  • rozvoj zkušeností a zajímavá kariéra v IT,
  • práce v mladém a pohodovém kolektivu,
  • osobní přístup, flexibilní pracovní dobu,
  • samostatnou i teamovou práci na zajímavých projektech,
  • možnosti vzdělávání a práci s moderními technologiemi,
  • sickdays – nehrajeme si na omluvenky a paragrafy,
  • spolupráci založenou na důvěře,
  • HomeOffice v případě potřeby,
  • benefitní kartu a extra benefitní body dle výsledků,
  • stravenky a občerstvení pro zaměstnance,
  • kvalitní a moderní techniku k bezproblémovému výkonu práce,
  • služební automobil, laptop, telefon,
  • práci na HPP a dobu neurčitou, případně i jiné formy při částečném úvazku,
  • místo výkonu práce: Kladno s výjezdy Praha a okolí.

Co Vás čeká:

  • správa pracovních stanic provozovaných na Microsoft Windows,
  • správa a implementace serverových služeb na Microsoft Windows nebo Linuxu,
  • administrace HW a SW,
  • správa síťového prostředí zákazníků naší společnosti,
  • správa IS zákazníka,
  • technická podpora uživatelů,
  • dohled a monitoring,
  • vedení technické dokumentace k IT/IS prostředí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • pokročilá znalost operačních systémů MS Windows Server nebo Linux,
  • znalost administrace a nasazení síťových služeb,
  • orientace ve virtualizačních technologiích,
  • znalost základní správy adresářové služby MS AD,
  • znalost návrhu síťové infrastruktury,
  • znalost zálohovacích systémů a postupů,
  • zodpovědný a proaktivní přístup k řešení úkolů,
  • dobré vystupování, schopnost samostatné práce a komunikace u zákazníka,
  • AJ jazyk na komunikativní úrovni,
  • řidičský průkaz.

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Oceníme jakékoliv odbornější znalosti z oboru ICT, cloudových služeb, monitoringu, atd.
  • Zároveň Vás rádi něčemu přiučíme.

Těšíme se na Váš životopis a osobní setkání.

Obor

  • IS/IT: Správa systémů a HW
  • Telekomunikace

Profese

  • Správce operačních systémů a sítí
  • Správce aplikačního SW

Místo pracoviště

  • Milady Horákové 2726, Kladno, Kročehlavy

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Alespoň jeden jazyk)

  • Angličtina – Mírně pokročilá
  • Čeština – Pokročilá

OZVĚTE SE NÁM!

Zajímá Vás jak pracujeme?

Chcete vědět kdo jsou naši zákazníci?

Přemýslíte kolik si vyděláte a jaké jsou benefity?

Zavolejte, napište, navštivte nás!

Milady Horákové 2726
272 01, Kladno
Česká republika

Mlýnská 219
671 03, Vranov nad Dyjí

    Jméno

    Telefon

    Jak Vám můžeme pomoci?

    Call Now ButtonNezávazná poptávka